Blog

Tarcica sprzedaż

Tarcica sprzedaż

Oferujemy sprzedaż tarcicy.

Sprzedajemy deski dębowe, sosnowe i jesionowe. Oferujemy różne długości i grubości od 25 do 50 mm.

Posiadamy zarówno suche, sezonowone drewno jak i mokre, nie suszone. Proponujemy różne klasy i ilości, dostosowane do potrzeb Każdego klienta.

Oferujemy także możliwość transportu zakupionego drewna.
Zapraszamy do kontaktu.

Tarcica
sprzedaż
szczegóły

Meble sakralne

Meble sakralne

Posiadamy bardzo duże, wieloletnie doświadczenie
w wykonywaniu drewnianych mebli do kościołów i kaplic.

Wykonujemy meble sakralne w stu procentach z najwyższej jakości drewna, bardzo trwałe i wytrzymałe. Meble sakralne dostosowujemy do wyglądu wnętrz kościołów i są one zawsze zgodne z indywidualnymi oczekiwaniami. Meble tworzymy w tradycyjnym stylu ale wykonujmey także takie, które pasują do bardziej nowoczesnych kaplic.

Wykonujemy: ławki, schody, konfesjonały, ołtarze, krzesła, klęczniki a także meble przeznaczone do zakrystii.

Poniżej prezentujemy przykłady dotychczas wykonanych mebli sakralnych.

Meble
sakralne

szczegóły

Kliknij, by powiększyć

Meble pokojowe

Meble pokojowe

Drewniane meble nadadzą wyjątkowego charakteru każdemu pomieszczeniu, nie zależnie od tego czy będzie to salon, przedpokój, sypialnia czy pokój dziecka.

Wykonywane przez nas drewniane meble pokojowe to nie tylko wyjątkowy, przykuwający wzrok wygląd ale przede wszystkim wysoka jakość wykonania i bardzo duża trwałość. Tworzymy meble zarówno z drzew liściastych jak i owocowych. Meble możemy pokryć lakierami mającymi bardzo szeroką paletę barw, więc każdy znajdzie kolor odpowiedni dla siebie i swojego wnętrza. Posiadamy dużą ilość dodatków takich jak uchwyty, szuflady, nóżki czy przeszklenia.

Wykonujemy: szafy, komody, biurka, stoły i krzesła, stoliki kawowe, stoliki pod telewizory, półki, zabudowania i wiele więcej. Proponujemy własne rozwiązania ale także wykoujemy meble według projektów i pomysłów naszych Klientów.

Poniżej prezentujemy przykłady dotychczas wykonanych mebli pokojowych.

Meble
pokojowe

szczegóły

Kliknij, by powiększyć

Deska barlinecka

Deska barlinecka

Nic nie dodaje pomieszczeniom tyle ciepła co prawdziwe, naturalne drewno na podłodze. Jeśli jednak nie chcesz tradycyjnego parkietu, deska barlinecka jest właśnie dla Ciebie!

Deska barlinecka jest wykonana w całości z naturalnego drewna i to co ją wyróżnia, to walory estetyczne, szybkość montażu i łatwość renowacji oraz trwałość. Deska ta tłumi hałas i jest odporna na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne. Co najważniejsze, zapewnia znakomitą izolacje termiczną i może być stosowana przy ogrzewaniu podłogowym.

Deske barlinecką polecamy zarówno do tradycyjnych jak i nowoczesnych wnętrz. Deski pokrywamy wysokiej jakości, bezpiecznymi lakierami.

Chętnie przedstawimy wszystkie zalety tego rodzaju podłogi, zapraszamy do kontaktu.

Poniżej prezentujemy przykłady zastosowań deski barlineckiej.

Deska
barlinecka

szczegóły

Kliknij, by powiększyć